Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt30108/domeenid/www.tehnopol.ee/innovpesadest/index.php:4) in /data01/virt30108/domeenid/www.tehnopol.ee/innovpesadest/wp-content/plugins/pixelyoursite/includes/class-pys.php on line 199
Tulemused – INNOVATSIOONIPESADE IDEETALGUD Skip to content

Võitjameeskonnad

IDEETALGUTE VÕITJAD

ABU DHABI I AUHIND 5000 EUROT

Silja Kõiv (HoloFitZone), Kristi Roosimägi(HoloFitZone), Lehari Kaustel (Global Virtual Solutions) ja Madis Sassiad (GoSwift)

Lahenduse “Experience Estonia” eesmärk on tõsta Eesti riigi ja ettevõtete nähtavust ning tekitada huvi Eesti toodete ja teenuste vastu Lähis-Ida piirkonnas. Kontseptsioon näeb ette multifunktsionaalseid ruume, mida ilmestavad viis innovatsioonipesa, tutvustades lähemalt Eesti e-riigi teenuseid, küberturvet, kaitsetööstust, rohemajandust ning hariduse ja kultuuri valdkonda. Eesti elamuste edasi andmiseks kasutatakse kõrgtehnoloogilisi ja uudseid lahendusi: LED-seinad, hologrammid, vestlusrobotid, laserkiired. Rõhk on dünaamilisusel, kiiresti on võimalik vahetada esitletavaid valdkondi ning temaatikat.

SOUL II AUHIND 3000 EUROT

Alexander Bitskov (ARN), Anastasiya Rozenfeld (ARN), Eduard Vassilyev (ARN), Kristina Kudryavsteva (ARN), Tiina Pärtel (Narmla Disain)

Meeskonna ideeks olid multifunktsionaalsed ruumid tööks, kohtumisteks ja üritusteks. Liitreaalsus kaasab külastajat interaktiivsel viisil ning tutvustab tiimi sõnul Eesti hinge (loodust, kultuuri ja äri). Kasutades ARNi liitreaalsustehnoloogiat ja QR-koode, saavad külastajad näha Eesti tooteid, pärimust ja olulisemaid vaatamisväärsusi. 

BERLIIN III AUHIND 1500 EUROT

Mia Tamme, Paul Grünenwald, Hannah Segerkrantz, Boris Lancelot, Priit Kruus (Dermtest)

Meeskonna idee oli luua teisaldatavad ja jätkusuutlikud Koda-Kond ettevõtlusinkubaatorid, mis annavad alustavatele Eesti ettevõtjatele, loomemajandajatele ning rahvusvahelistele e-residentidele töö- ning kohtumisruumid, kust paremini Saksamaa turule siseneda.

ERIAUHINNAD

NAIROBI

Germo Ausin (EKA), Karolin Kull (EKA), Britta Saks (ReloEst), Aliine Lotman (MTÜ Mondo)

Nairobi tiimi Innovation N-EST idee puhul hinnati kõrgelt kultuuride sidumist terviklahenduse loomisel ja originaalset ning arhitektuuriliselt põhjalikku lähenemist modernse rehielamu stiilis innovatsioonipesa loomisel.

SINGAPUR

Kristel Mõistus (Haridus- ja Noorteamet), Annely Tank (MTÜ EdTech Estonia), Kaia Kirs (Bruce Platform OÜ), Priit Pint (Astro Baltics OÜ), Rain Ant (Astro Baltics OÜ)

Meeskond mõtles välja linnapilti sulanduva ja inimesi rännakule viiva tunneli, mille sisu saab pidevalt vahetada ja mida saab erinevatesse kohtadesse üles panna. Tunnelis on muuhulgas tunda näiteks metsa lõhnu ja võimalik tellida eesti tooteid. Samuti käsitlesid nad eraldi oma lahenduses esitlusruumi ja saatkonda.

 

Partnerid

Kontakt

Kadi Villers

Innovatsioonipesade ideetalgute projekti- ja innovatsioonijuht